Obrus pasujący do każdego wnętrza najlepiej wykonany z naturalnej tkaniny? Postaw na len


Stół jest tak naprawdę najważniejszym meblem w domu. To przy nim odbywają się wszystkie rodzinne obiady, romantyczne kolacje we dwoje, czy spotkania z przyjaciółmi. Z tego względu warto zadbać o jego ochronę, jak również ozdobę. Najlepszym rozwiązaniem okazują się obrusy. Stanowią połączenie funkcjonalności i wyjątkowego wzornictwa. Do wyboru są obrusy wykonane z tworzyw sztucznych oraz z tkanin naturalnych. Bądź eko i przekonaj się o korzyściach lnianych obrusów.

Nie wiesz czy obrus jest Ci potrzebny? Przekonaj się o jego funkcjonalności

Jak powszechnie wiadomo moda powraca. I właśnie nadszedł ten czas, kiedy obrusydostały swoje drugie życie. Ich najważniejszą funkcją jest ochrona stołu przed zniszczeniem, w końcu kupno nowego obrusu jest znacznie tańsze niż wymiana stołu. Dobrej jakość obrus wchłania wszystkie rozlane płyny, na które nie jest bezpośrednio narażony np. drewniany stół. Dodatkowo obrus stanowi element dekoracyjny. Urozmaicenie stanowią różnego rodzaju hafty, koronki lub nadruki. Obrus stanowi delikatne tło dla pięknej zastawy. Przy wyborze obrusu należy kierować się nie tylko jego wyglądem ale również materiałem z jakiego jest wykonany. Kiedyś popularne były obrusy wykonane ze sztucznych materiałów plamoodpornych, jednak teraz znacznie większą popularnością cieszą się obrusy wykonane z naturalnych materiałów.

Obrus lniany to stylowe rozwiązanie dla każdego wnętrza

W ofercie naszego sklepu proponujemy obrus lniany. Cechuje się on eleganckim wyglądem oraz dużą trwałością, którą zawdzięczamy znacznie grubszym włóknom niż w przypadku obrusów bawełnianych. Materiał nie wykazuje właściwości kurczliwych, przez co nasi klienci nie muszą obawiać się utraty jego kształtu lub rozmiaru. Charakteryzuje się dużą odpornością na zabrudzenia. Oferowane przez nas obrusy lniane są bardzo uniwersalne będą pasowały do każdego wystroju wnętrza. Nasza Pracowania Kreatywna SZYJEMYKOLOREM stawia na naturalne wzory, które przypadną do gustu każdemu. Poza gładkimi obrusami w ofercie można znaleźć również haftowane, z koroną lub z mereżką. Wzory są drobne i w subtelny sposób podkreślają piękno obrusu. Powiedz zdecydowane tak naturalnym i ekologicznym obrusom, a o ich zaletach przekonaj się sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =