Torby płócienne z nadrukiem

Masz już dość plastikowych toreb, które przetaczają się przez Twoją kuchnię niczym kulisty krzak znany z dawnych westernów? Wychodzimy z propozycją inwestycji w rzecz, która nie rozerwie się nawet wtedy, gdy naładujesz do niej sześć szklanych butelek i dołożysz arbuza! Torba płócienna z nadrukiem oszczędzi Ci miejsca, a także sprawi, że nie będziesz czynnie przykładać się do zanieczyszczania środowiska. Plastik już dawno wyszedł z mody – czas na torby płócienne z nadrukiem lub haftem, których uniwersalne zastosowanie pokochało już setki osób! Postanowiliśmy stworzyć krótką listę zalet – powodów, dla których warto zacząć z nich korzystać.

Torba płócienna z nadrukiem lub haftem – dlaczego warto?

Ochrona środowiska i zmniejszenie zanieczyszczeń to główne zalety, jakie zazwyczaj przychodzą na myśl osobom, które słyszą hasło „torba płócienna z nadrukiem lub haftem” – to jednak nie wszystko. Płócienne torby z nadrukiem lub haftem są też bardzo trwałe; wynika to z materiału, z którego są wykonane. Tego rodzaju torby mogą utrzymać znacznie większą wagę i wytrzymać bardzo długie odległości. Ze względu na ich wysoką odporność na uszkodzenia, nie ma ryzyka zniszczenia lub utraty tego, co trzymasz wewnątrz. Naszym torbom płóciennym z nadrukiem lub haftem możesz powierzyć swój największy skarb, bez obaw że wypadnie przez nowo powstałą dziurę. Oczywiście, nie zaprzeczamy – zdarza się, że torby płócienne z własnym nadrukiem lub haftem ulegają uszkodzeniom. Te jednak da się łatwo naprawić, zaszywając każdą dziurę czy doszywając pasek. Już wcześniej wspominaliśmy uniwersalne zastosowanie, jakie mają każde płócienne z własnym nadrukiem lub haftem. Możesz zabrać ją ze sobą na uczelnię, do supermarketu czy w długą podróż nad morze czy w góry. Dodatkowo płócienne torby z nadrukiem lub haftem wypadają korzystnie pod względem finansowym; ich stosowanie w życiu codziennym przynosi wiele korzyści ekonomicznych. Nie musisz wydawać na plastikowe reklamówki, gdy masz przy sobie lnianą torbę!

RESTAURACJE

PIEKARNIE

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

MARKETING I REKLAMA

E-COMMERCE

BRANŻA BEAUTY

Torba płócienna z własnym nadrukiem lub haftem jako świetny sposób na wyrażenie siebie!

Mawiają, że oczy są zwierciadłem duszy – płócienne torby z nadrukiem lub haftem mogą być odbiciem Twoich zainteresowań czy charakteru. W SzyjemyKolorem oferujemy możliwość naniesienia na torbę wybranego przez Klienta nadruku czy haftu, czyniąc go bardziej osobistym. Torba płócienna z nadrukiem może okazać się też świetnym prezentem dla bliskiej osoby! Zwłaszcza, jeżeli wybrany przez Ciebie nadruk będzie stanowił nawiązanie do pasji, hobby czy ulubionego serialu. Wielu miłośników mody sięga dziś po płócienne torby z nadrukiem lub haftem, bowiem na ich materiał można nanieść praktycznie wszystko. Osobiście jesteśmy zwolennikami haftów, jednak na ulicach wielu miast można spotkać osoby noszące na ramieniu torby płócienne z zabawnymi powiedzonkami, wizerunkami swoich pupili czy malowniczymi motywami rodem z obrazów stworzonych przez znakomitych artystów. Okazuje się, że uniwersalność torby nie oznacza jedynie mnogości jej zastosowań, lecz również designu. W naszej Pracowni cenimy sobie kreatywność, dlatego każde zamówienia traktujemy wysoce indywidualnie, wkładając w nie całe serce.

Wyślij nam wiadomość!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes