Możemy uszyć dla Ciebie między innymi:

  • ekologiczne opakowania tekstylne (worki, torby – lniane i bawełniane)
  • elementy wyposażenia wnętrz (obrusy, bieżniki, serwety, poszewki)
  • fartuchy i zapaski – lniane i bawełniane
  • akcesoria kosmetyczne (wielorazowe płatki kosmetyczne, lniane opaski, rękawice do demakijażu, ręczniki)
  • produkty z ekologiczną łuską gryki lub gryką (akcesoria do jogi, poduszki)
  • materiały i gadżety promocyjne z personalizacją
  • haftowane magnesy w różnych rozmiarach
  • lniane worki do przechowywania żywności i pieczywa z atestem Państwowego Zakładu Higieny
 

Jako producent wyrobów tekstylnych jesteśmy w stanie realizować kompleksowe zamówienia dla firmpodmiotów, instytucji, a także osób fizycznych. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet od kilku, a nawet do kilku tysięcy sztuk asortymentu. 

Mamy możliwość szybkiego przezbrojenia parku maszynowego, dzięki czemu pozwala to na bardzo szybką realizację. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy b2b w różnych branżach, co zapewnia wysoką jakość obsługiszybką wycenę, transparentność oraz elastyczność. Nasza firma realizuje projekty od A do Z. Klient ma gwarancję długofalowej współpracy
z powtarzalnością, a dzięki ręcznej kontroli wykonania – zachowanie najwyższej jakości gotowych wyrobów.

Posiadamy własną hafciarnię co pozwala nam oferować pełne spektrum personalizacji wyrobów oraz zdobienia produktów. – Haft to bardzo efektowna i niezwykle trwała metoda zdobienia – możliwe jest oznaczenie wyrobu logotypem, napisem lub większą grafiką w dowolnej gamie kolorystycznej.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje wysoką jakość wykonaniaszybką realizację i zadowolenie zleceniobiorcy.

Poniżej więcej o produktach, które mamy w stałej ofercie. Jeśli potrzebujesz czegoś innego lub masz pomysł na unikalny produkt bądź serię wyrobów dla swojej firmy – napisz do nas! Ważny jest najmniejszy nawet szczegół i każda Twoja potrzeba! Powiedz nam – jak możemy najlepiej na nią odpowiedzieć. Mamy doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych, unikalnych produktów.

RESTAURACJE

PIEKARNIE

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

MARKETING I REKLAMA

E-COMMERCE

BRANŻA BEAUTY

HANDMADE

produkty w mojej pracowni powstają ręcznie. Pomimo, że wykorzystujemy nowe technologie, aby szyć nasze wyroby, to ich jakość zależy od naszych umiejętności i doświadczenia.

ZERO WASTE

ogromną wagę przykładamy do ochrony środowiska - poza tym, że powstają u nas produkty stanowiące alternatywy dla plastiku, to nie produkujemy odpadów, nawet niewielkie resztki kreatywnie wykorzystujemy do nowych projektów.

KOBIECOŚĆ

większość naszych produktów jest przeznaczona dla kobiet, od kobiet dla kobiet. Moja pracownia to ja i moje współpracowniczki - tworzę przyjazną atmosferę pracy dla kobiet i pomagam im rozwijać skrzydła.

TRWAŁOŚĆ

nasze wyroby przetrwają lata, len to w końcu najtrwalsza z tkanin, a dzięki starannemu wykonaniu będą cieszyć oko przez lata. Nasze produkty zdobimy haftem, który zachowuje swój wygląd niezależnie od eksploatacji i nadaje im wyjątkowy charakter.

LOKALNOŚĆ I TRADYCJA

len związany jest z Ziemią Kamiennogórską od stuleci - nasze produkty tworzymy z lokalnych surowców, dzięki temu, że wiemy gdzie powstają mamy pewność, że są na najwyższym poziomie, a dzięki krótkiemu łańcuchowi dostaw nasza produkcja jest jeszcze bardziej ekologiczna.

UNIWERSALNOŚĆ

tekstylne produkty doskonale wpisują się w różne wnętrza, są także doskonałym pomysłem na prezent z wielu okazji, doskonale też podnoszą rangę różnych uroczystości.

Wszystkie tkaniny, z których korzystamy mają certyfikat Oeko-Tex Standard, co oznacza, że są wolne od substancji szkodliwych. Nasze lniane worki szyjemy z tkaniny z atestem PZH.

Wyślij nam wiadomość!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes