Możemy uszyć dla Ciebie między innymi:

  • ekologiczne opakowania tekstylne (worki, torby - lniane i bawełniane)
  • elementy wyposażenia wnętrz (obrusy, bieżniki, serwety, poszewki)
  • fartuchy i zapaski - lniane i bawełniane
  • akcesoria kosmetyczne (wielorazowe płatki kosmetyczne, lniane opaski, rękawice do demakijażu, ręczniki)
  • produkty z ekologiczną łuską gryki lub gryką (akcesoria do jogi, poduszki)
  • materiały i gadżety promocyjne z personalizacją
  • haftowane magnesy w różnych rozmiarach
  • lniane worki do przechowywania żywności i pieczywa z atestem Państwowego Zakładu Higieny

Jako producent wyrobów tekstylnych jesteśmy w stanie realizować kompleksowe zamówienia dla firm, podmiotów, instytucji, a także osób fizycznych. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet od kilku, a nawet do kilku tysięcy sztuk asortymentu. 

Mamy możliwość szybkiego przezbrojenia parku maszynowego, dzięki czemu pozwala to na bardzo szybką realizację. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy b2b w różnych branżach, co zapewnia wysoką jakość obsługi, szybką wycenę, transparentność oraz elastyczność. Nasza firma realizuje projekty od A do Z. Klient ma gwarancję długofalowej współpracy
z powtarzalnością, a dzięki ręcznej kontroli wykonania - zachowanie najwyższej jakości gotowych wyrobów.

 
 

Posiadamy własną hafciarnię co pozwala nam oferować pełne spektrum personalizacji wyrobów oraz zdobienia produktów. - Haft to bardzo efektowna i niezwykle trwała metoda zdobienia - możliwe jest oznaczenie wyrobu logotypem, napisem lub większą grafiką w dowolnej gamie kolorystycznej.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje wysoką jakość wykonania, szybką realizację i zadowolenie zleceniobiorcy.

Poniżej więcej o produktach, które mamy w stałej ofercie. Jeśli potrzebujesz czegoś innego lub masz pomysł na unikalny produkt bądź serię wyrobów dla swojej firmy - napisz do nas! Ważny jest najmniejszy nawet szczegół i każda Twoja potrzeba! Powiedz nam - jak możemy najlepiej na nią odpowiedzieć. Mamy doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych, unikalnych produktów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkie tkaniny, z których korzystamy mają certyfikat Oeko-Tex Standard, co oznacza, że są wolne od substancji szkodliwych. Nasze lniane worki szyjemy z tkaniny z atestem PZH.