Haft

HAFT NA TEKSTYLIACH

jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Jest to metoda znana od wieków. Jednak dopiero wykorzystanie najnowszych technologii zastosowanych w hafciarkach przemysłowych pozwala uzyskać najwyższą jakość zdobienia w bardzo krótkim czasie. Dzięki niej możliwe jest tworzenie na tkaninach ozdobnych wzorów, napisów czy ornamentów które wyszywane są za pomocą kolorowych nici.

W naszej pracowni funkcjonuje dział hafciarni, a w nim 8 głowic od 15 do 20 nici. Posiadane zasoby pozwalają na realizację krótkich i średnich serii oraz szybkie przezbrajanie urządzeń na cele realizacji innych zleceń.

Nie bez znaczenia jest fakt, że haftowanie jest zgodne z naszą filozofią eko. Jest to jedyna technika wykorzystywana w branży reklamowej, w której nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne ani nie powstają żadne odpady.

W naszej pracowni funkcjonuje nowoczesna hafciarnia, co pozwala nam zaproponować Państwu personalizację oferowanych wyrobów poprzez np. haft logotypu na odzieży czy woreczkach okolicznościowych. Jesteśmy w stanie wykonać usługi od krótkich do długich serii produktowych.