Torby eko z nadrukiem

Ekologiczne rozwiązania zyskują na popularności, a coraz większe grono osób wykorzystuje je w swojej codzienności. Działania te można kategoryzować jako kolejny trend, jednak naszym zdaniem powinien on trwać jak najdłużej! Torby eko z nadrukiem lub haftem są wręcz produktem reprezentującym ów trend; nosimy je ze sobą już nie tylko na zakupy, lecz do pracy, na uczelnię bądź siłownię. Ich przydatność w wielu sytuacjach jest na wagę złota. Dlaczego torba ekologiczna z nadrukiem lub haftem powinna stać się Twoim stałym dodatkiem? Ponieważ noszenie jej jest eko! A jak dobrze wiemy, filozofia zero waste już od jakiegoś czasu idzie z ekologią w parze. Moda przemija – dlatego każda nasza eko torba z własnym nadrukiem czy bez, jest biodegradowalna. Kupując torby eko z nadrukiem od SzyjemyKolorem masz pewność, że ich produkcja nie wpłynęła szkodliwie na środowisko, w warunkach przyjaznych pracy.

Eko torby z nadrukiem lub haftem – dlaczego jesteśmy na „tak”?

Doświadczenie w tworzeniu akcesoriów wykonanych z naturalnych materiałów, celebrujemy naturę i dary, jakie nam daje. Obowiązek troszczenia się o środowisko dotyczy każdego z nas; to, jak dziś zadbamy o naszą planetę, będzie miało realny wpływ na to, w jakich warunkach będą żyły kolejne pokolenia. By ich przyszłość była lepsza, najlepiej już teraz zacząć wdrażać ekologiczne rozwiązania do swojej codzienności – warto rozpocząć od małych kroków i zamiast reklamówki zakupić trwalszą eko torbę z nadrukiem lub haftem. Torba ekologiczna z nadrukiem lub haftem to spora oszczędność – kupując taką torbę i nosząc ją ze sobą zawsze, czy to na zakupy spożywcze czy wizytę w galerii handlowej, oszczędzasz na foliowych reklamówkach. Brak eko torby z nadrukiem lub haftem wymusiłby na Tobie zakup plastikowych wersji. Choć taka jednorazowa inwestycja nie jest nadszarpnięciem dla budżetu, pomyśl ile plastikowych reklamówek kupujesz co roku. Ponadto, eko torba z własnym nadrukiem lub haftem jest w modzie! Można je nosić zarówno z płaszczem, dresowym kompletem czy sukienką! Połączenie uniwersalności z funkcjonalnością zawsze spotyka się z uznaniem.

RESTAURACJE

PIEKARNIE

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

MARKETING I REKLAMA

E-COMMERCE

BRANŻA BEAUTY

Prezentujemy torby eko z nadrukiem lub haftem, w których zmieścisz dosłownie wszystko!

Rozmiar klasycznej torby eko z nadrukiem zadowoli przede wszystkim osoby, które lubią nosić przy sobie dużo rzeczy. Jeżeli jesteś w tym gronie – z pewnością skradną one Twoje serce! Eko torby z nadrukiem lub haftem zmieszczą dosłownie wszystko! Butelka wody, zeszyty na uczelnię, kurtka czy ulubiona książka…niezależnie od tego, co wybierzesz, torba przyjmie to (a czasem nawet więcej) do siebie bez problemu! W ofercie SzyjemyKolorem eko torby z nadrukiem lub haftem są tworzone z lnu lub bawełny, materiałów docenionych przez naszych przodków tysiące lat temu. Uszyte przez nas torby mają sporą wytrzymałość i są łatwe do prania; w razie gdy się zabrudzą, nie wpadaj w panikę! Wystarczy, że do czyszczenia swojej torby użyjesz delikatnych detergentów, takich jak np. szare mydło. Jeżeli w Twojej głowie kłębią się pytania odnośnie naszych eko toreb z nadrukiem lub haftem, zapraszamy do kontaktu! Z radością i ekspercką wiedzą postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – nawet te z pozoru najtrudniejsze! Dziesięcioletnie doświadczenie w branży sprawiło, że Nasza Pracownia została doceniona przez wielu Klientów. I ty możesz dołączyć do tego grona.

Wyślij nam wiadomość!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes