Torby lniane z nadrukiem

Pewien czas temu świat obiegła wiadomość o zanieczyszczeniach i zaśmiecaniu środowiska. Liczne organizacje, które od lat wspierają działania na rzecz przyrody i zwierząt, biją na alarm – nie tylko rośliny i zwierzęta narażone są na negatywne zmiany w środowisku naturalnym; także My, ludzie, już odczuwamy skutki zanieczyszczonego powietrza i obserwujemy, jak fabryczne odpady i inne zanieczyszczenia ingerują w wody i ziemię. Nadprodukcja ubrań i akcesoriów z tworzyw sztucznych skutkuje, że coraz częściej zalegają one na wysypiskach, a ich ilość łatwiej jest określić w tonach, nie zaś sztukach – ich czas rozkładu mieści się w przedziale od 100 do nawet 1000 lat. Możemy więc stwierdzić, że jedna plastikowa torebka może przeżyć kilkanaście pokoleń! Len jest tkaniną powstającą z włókien roślinnych i całkowicie ulega rozpadowi biologicznemu – już od kilku lat lniane produkty są doskonałym zamiennikiem masowo produkowanych rzeczy z tworzyw sztucznych. Torby lniane z nadrukiem lub haftem budzą zaś coraz większe zainteresowanie wśród osób, które chcą podążać śladami filozofii zero waste. Z uwagi na właściwości lnu, torby lniane z nadrukiem lub haftem są bardzo trwałe. Można pokusić się o stwierdzenie, że są ponadczasowe.

Pojemna i ekologiczna – nasza torba lniana z nadrukiem lub haftem

Lniana torba z nadrukiem lub haftem jest produktem wytrzymałym i długotrwałym – wykazuje wysoką odporność na rozciąganie i tarcie, zaś pranie w wysokich temperaturach nie jest dla niej czymś strasznym. W SzyjemyKolorem dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze torby lniane z nadrukiem lub haftem pochodziły w stu procentach z Polski – do ich produkcji używamy materiałów od polskich dostawców, tym samym wspierając biznesy rodaków. Produkty handmade stale zyskują na wartości, tymczasem każda nasza torba lniana z nadrukiem lub haftem opatrzona jest atrakcyjną ceną. Materiał z jakiego wykonywany jest opisywany przez nas produkt ma właściwości hipoalergiczne – oznacza to, że każdy może sprezentować sobie lub komuś bliskiemu torbę z lnu! Jeżeli jesteś typem osoby, która zawsze musi zabrać ze sobą coś do przechowywania rzeczy, lniana torba z nadrukiem lub haftem to coś dla Ciebie! Idealna do wypadów na miasto, świetnie sprawdza się podczas małych i dużych podróży. Jej uniwersalne zastosowanie jeszcze bardziej podkreśla fakt, że torbę od SzyjemyKolorem możesz zabrać dosłownie wszędzie – na uczelnię, do pracy, na zakupy czy nawet wycieczkę do Monako – a i tak pozostanie ona w dobrym stanie.

RESTAURACJE

PIEKARNIE

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

MARKETING I REKLAMA

E-COMMERCE

BRANŻA BEAUTY

Torba lniana z nadrukiem lub haftem to wsparcie w dążeniu do poprawy stanu środowiska!

Czyniąc zakup torby lnianej z nadrukiem lub haftem, może Ci się wydawać, że nie dokonujesz wartościowego czynu. Tymczasem rezygnując z używania plastikowych toreb lub tych wykonanych z tworzywa sztucznego nie tylko wspierasz polskie rzemieślnictwo, lecz – jako statystyczny mieszkaniec Europy – przestajesz zużywać ponad 100 sztuk lekkich, plastikowych toreb na zakupy w ciągu roku. Torba lniana z nadrukiem może towarzyszyć Ci latami, w przeciwieństwie do tej plastikowej, która jedynie może się tyle rozkładać. Wzrost zainteresowania ekologicznymi zamiennikami dotychczas stosowanych produktów daje nadzieję na to, że małe kroki mogą spowodować wielkie zmiany – oczywiście na lepsze! Misją SzyjemyKolorem jest tworzenie produktów, dzięki którym każdy nasz Klient chociaż na moment przeniesie się myślami do szumiącego kojąco lasu czy na pachnącą polnymi kwiatami łąkę. Każde włókno, na które składają się nasze lniane torby z nadrukiem lub haftem, jest przędzone z miłością do przyrody i do naszych ukochanych Klientów.

Wyślij nam wiadomość!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes